Порівняй і вибирай з 4 кредиторів.

Інформація про кредитора

Navse.com.ua - ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС"
Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
Телефон: +38(044)3335222
Ел-пошта: info@navse.com.ua
Max РВС (APR): 365%
Строк: 70 дня - 1 рік
Вік: 18 до 75
10000 грн. на 10 тижнів, комісія 7000 грн., загальні витрати 17000 грн., APR 365%.
Sloncredit.com.ua - ТОВ "СЛОН КРЕДИТ"
Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, 90-А
Телефон: 0(800)330383
Ел-пошта: info@sloncredit.com.ua
Max РВС (APR): 270.65%
Строк: 3 мес. - 1 рік
Вік: 18 до 65
5000 ₴ на 3 місяці, комісія 2155 ₴, загальні витрати 7155 ₴, APR 85%.
Moneyveocomfort.ua - ТОВ "МАНИВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА"
Адреса: 01015, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15-Б, поверх перший
Телефон: 0(800)219393
Ел-пошта: support@moneyveo.ua
Max РВС (APR): 237%
Строк: 62 дня - 1 рік
Вік: 18 до 92
12000 грн. на 18 тижнів, комісія 4098.36 грн., загальні витрати 16098.36 грн., APR 237%.
Dovgogroshi.ua - ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР"
Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А
Телефон: 0(800)201050
Ел-пошта: info@sgroshi.com
Max РВС (APR): 730%
Строк: 62 дня - 1 рік
Вік: 18 до 70
10000 ₴ на 3 місяці, комісія 18000 ₴, загальні витрати 28000 ₴, APR 730%.

Споживчий кредит - це відмінне рішення для реновації житла, придбання нових меблів, ремонту автомобіля або для фінансування крупної покупки будь-якого іншого виду.


Порівняння кредитів є по всій Україні 24/7


Що необхідно?

Для подачі заявки на кредит, немає необхідності в величезній кількості документів.

Корисно знати!

Важливо! Перед підписанням кредитного договору уважно прочитай весь договір і приділи особливу увагу, про дії, в разі затримки платежу!

Річна процентна ставка (Annual Percentage Rate APR)

Річна процентна ставка - це загальні витрати за кредитом, що виражаються у відсотках. У розрахунок річної відсоткової ставки не включено витрати, які пов'язані з невиконанням зобов’язань за кредитним договором.  Річна процентна ставка для кредитів може становити до 365% річних.

Займай відповідально

Onlinekrediti.com.ua пропонує інформацію про послуги кредиторів онлайн, пропонуючи безкоштовне порівняння кредитних компаній. Цей сайт був створений, для того щоб допомогти Вам вибрати самого вигідного і кращого кредитора.
Onlinekrediti.com.ua це проект, для пропозиції найшвидших кредиторів в інтернеті, які пропонують швидко зайняти гроші, в середньому протягом 15 хвилин.
Кредит онлайн це можливість швидко взяти в борг гроші і отримати їх на свою банківську карту. Онлайн кредит можна отримати до 30 000 грн. Щоб отримати кредит онлайн немає необхідності в довідці з місця роботи і поручителя.
Якщо рахунки кредитора і позичальника знаходяться в одному банку, тоді гроші можна отримати протягом 15 хвилин після розгляду заявки на кредит і її затвердження, якщо рахунки знаходяться в різних банках, перерахування займе більше часу, може навіть до 1-3 днів.
Для кредитів онлайн документи не потрібні. У разі необхідності в довгостроковому кредиті може бути запрошена додаткова інформація та довідки, які є можливість завантажити (закачати) або надіслати ел. поштою.
Безвідсотковий грошовий кредит - це кредит, коли кредитор не застосовує плату за використання кредиту, Позичальник виплачує таку ж грошову суму, яку взяв у позику. Швидкі позики часто пропонують перший кредит без комісійної плати, деякі з кредиторів організовують періоди акцій, коли є можливість безвідсотковий кредит отримати необмежену кількість разів.
Кредит без робочого місця - це кредит, який видається особам, які не мають робочого місця, наприклад, безробітний, який отримує допомогу по безробіттю. На даний момент все менше кредиторів, які пропонують кредити особам, які не мають роботи.

Вибираючи кредитора в Інтернеті, необхідно звернути увагу на:

  • Суму кредиту;
  • Строк виплати;
  • Річну відсоткову ставку;
  • Вікові обмеження позичальника;
  • Робочий час кредитора;
  • Протягом якого часу грошова сума буде перерахована;
  • Штрафні відсотки.

Більшість кредиторів, які пропонують грошові кредити онлайн, встановили вимоги, для отримання кредитів:

  • Необхідно бути громадянином України або її резидентом;
  • Необхідно бути у віці від 18 років;
  • Необхідний діючий номер мобільного телефону.
У позику може бути відмовлено, якщо в регістрі боржників зазначений не виплачений попередній кредит або є прострочена оплата за кредитом, причини відмови пов'язані з внутрішньою політикою підприємства по оцінці заявок на кредит.
Кредит можно выплатить досрочно, обратившись к кредитору.
Річна процентна ставка РПС це все загальні витрати по кредиту, виражені в процентах.
Перед тим, як Ти візьмеш в борг гроші, подумай, наскільки це необхідно. Ми не радимо брати в кредит, для того щоб заплатити за одною кредит. Бери в борг тільки в разі, якщо гроші дійсно Тобі необхідні і точно знаєш, що ти зможеш повернути кредит вчасно. Якщо кредит не виплатиш, у Тебе можуть бути проблеми з отриманням нового кредиту.
Звернись до кредитору, для того, що б знайти краще рішення проблеми.
У період строку виплати швидкої позики є можливість здійснити виплату позики частинами, тобто можна здійснити кілька платежів. Якщо немає можливості виплатити швидку позику в строк, зазначений у договорі, можливе продовження строку виплати позики. Розмір оплати продовження можна дізнатися в своєму профілі користувача або звернувшись до кредитора у відділ обслуговування клієнтів.

Домашня сторінка Onlinekrediti.com.ua не є кредитором і не видає кредити. У всіх кредиторів, щодо яких приведено порівняння, є відповідна ліцензія кредитної установи.